NPLUS YÖNETİM - DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

SİTE YÖNETİMİN ÖNDE GELEN FİRMASININ KURUCUSU MURAT TUMPÇU İLE N PLUS YÖNETİMİN HIZLA BÜYÜMESİ KONUSUNDA BİR SÖYLEŞİ YAPTIK.

SİTE YÖNETİMİN ÖNDE GELEN FİRMASININ KURUCUSU MURAT TUMPÇU İLE N PLUS YÖNETİMİN HIZLA BÜYÜMESİ KONUSUNDA BİR SÖYLEŞİ YAPTIK.

Şirketinin kısa sürede çok yol ilerlemesinde 15 yıldır bu işi yapmanın verdiği profesyonelliğin etkisiyle firmasının kısa sürede tanınmasında katkısı oldukça büyük. Firmasının adından önce Murat Tumpçu adı bir etiket oldu. Doğru zamanda doğru adımlar atması hiçbir zaman rastlantı olmadı. Bu işte çekirdekten yetişti dolayısıyla herkesin çalışmak istediği kişi haline geldi.Kısa sürede yönettiği sitelerde çeşitli aktiviteler düzenleyerek(doğumgünü etkinlikleri, bahara merhaba partileri..) komşuculuk ilişkilerinin güçlendirdiklerini ve sitede yaşayan malikleri özlenen komşuculuk ilişkilerini güçlendirme in önemine bahsetti. Çalışan persanoller arasında ekip ruhunu yakalamasınında yükselişte en önemli adım olduğunu vurguladı. Site sakinlerinin 7/24 kendisine ve ekibine ulaşabildiğini, problemler karşısında en hızlı sonuca ulaşabildiklerinden bahsetti.

‘Doğru strateji ve ekiple emin adımlarla ilerliyoruz’ dedi. Bu sayede mutlu kat malikleri, mutlu personel, mutlu yönetim sağladık. Bizim için en önemli şey memnuniyet diye sözlerine ekledi. Murat bey felsefesi doğrultusunda her zaman durmadan çalışacağına, profesyonellikten, kaliteden ödün vermeyeceğini gerekirse şirketi zarar etse bile bu uğurda emek harcamaktan vaz geçmeyeceğini açıkladı. Murat Bey e değerli vaktinden zaman ayırarak söyleşimiz katıldığı için teşekkürlerimizi sunarız.

Comments are closed.