NPLUS YÖNETİM HİZMETLERİ - BLOG & HABERLER Toggle

Site Yönetimin Önde Gelen Firmasının Kurucusu Murat Tumpçu ile N Plus Yönetimin Hızla Büyümesi Konusunda Bir Söyleşi Yaptık.

SİTE YÖNETİMİN ÖNDE GELEN FİRMASININ KURUCUSU MURAT TUMPÇU İLE N PLUS YÖNETİMİN HIZLA BÜYÜMESİ KONUSUNDA BİR SÖYLEŞİ YAPTIK. / OKU

Şirketinin kısa sürede çok yol ilerlemesinde 15 yıldır bu işi yapmanın verdiği profesyonelliğin etkisiyle firmasının kısa sürede tanınmasında katkısı oldukça büyük. Firmasının adından önce Murat Tumpçu adı bir etiket oldu. Doğru zamanda doğru adımlar atması hiçbir zaman rastlantı olmadı. Bu işte çekirdekten yetişti dolayısıyla herkesin çalışmak istediği kişi haline geldi.

TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ !

TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ ! / OKU

Ekibimize, müşterilerimize EN PLUS hizmeti verebilecek enerjilerini EN PLUS seviyede tutabilen çalışma arkadaşları aramaktayız. Aşağıda gördüğünüz iş ilanlarımıza tıklayarak detaylı bilgilere sahip olabilir, başvur seçeneğine tıklayarak bize CV'nizi gönderebilirsiniz.

ONLİNE ÖDEME SİSTEMİ.

ONLİNE ÖDEME SİSTEMİ. / OKU

Kişisel borçlandırma ve ödeme takibi, SMS, duyuru, forum, internet üzerinden süreki takip imkanı ve diğer işlemler, site yönetiminin hizmetlerine sunulan yazılım ile gerçekleştirilmektedir. Detaylar için yazımızı okuyabilirsiniz.

RESMİ WEB SAYFAMIZ YAYIN HAYATINA BAŞLAMIŞTIR.

RESMİ WEB SAYFAMIZ YAYIN HAYATINA BAŞLAMIŞTIR.. / OKU

Resmi Web Sayfamız yayın hayatına başlamıştır. Ocak ayı itibariyleyayın hayatına başlayan resmi web sayfamızda, hakkımızda merak ettiğiniz bir çok sorunun cevabını bulabilirsiniz. Biz Kimiz ? Hizmetlerimiz vb... diğer pek çok konuda geniş içeriklere sahip olan resmi web sayfamız Unsalanweb Design & Creative Studio tarafından hazırlanmıştır.


ShutDown