NPLUS YÖNETİM HİZMETLERİ Hakkımızda

Değişen, gelişen ve hızla kalabalıklaşan kentlerin birer metropole dönüştüğü, insanların artık daha büyük apartman, site ve residanslarda yaşadığı günümüzde, yaşam alanları artık yalnızca birer apartman olmaktan çıkmış, diğer ihtiyaçlarada cevap verir nitelikli yapılar haline dönüşmüştür.
Güvenlik Görevlisi, Bahçıvan, Kapıcı, Sosyal Tesisler, Alışveriş Merkezleri, Okul, Park, Bahçe, Havuz vb. birimleri içerisinde barındıran kompleks yapıların ve kalabalıklaşan yaşam alanlarının yönetim ihtiyaçlarının doğması artık kaçınılmaz sonuç halini almıştır. Tüm bu gelişme, büyüme ve kalabalıklaşma aynı zamanda bir çatı altında birlikte ve sorunsuz yaşayabilmeyi daha da zorlaştırmış, üstelik yönetim ve yönetici konuları işin içine girince komşuluk ilişkileri artık giderek bozulmuş hatta daha da kötü ve istenmeyen sonuçlar ortaya çıkarmıştır. Yönetimsel gerekliliklerin yerine getirilmesi, ortak yaşam alanlarının bütünlüğünün ve işlevselliğinin sağlanması, komşuluk haklarına saygı gösterilmesi, yasalar çerçevesinde herkese eşit ve adaletli yaklaşımın sergilenmesi mecburiyetini doğurmuştur.

NPlus Yönetim, tüm bu soruların ve karmaşanın üstesinden gelebilmek, sizleri yaşam alanlarınızda sorunsuz, huzurlu, mutlu yaşayabilmek, modern yaşamın getirdiği kolaylıkları ve kaliteyi sunabilmek amacıyla kurulmuş, her biri alanında uzmanlaşmış yönetim ve çalışan kadrosu ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. N Plus Yönetim, Profesyonel site, apartman ve iş merkezi yönetimi hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştırır. Hızla gelişen teknolojinin günümüzde vazgeçilmezi olan sosyal medyayı yakından takip ediyoruz. Siz değerli sakinlerimizle her platformda iletişim halinde olmayı kendimize ilke olarak edinmenin gururunu yaşıyoruz.


SERTİFİKALARIMIZ


VİZYONUMUZ

Ülkemizin modern dünyanın bir parçası olmasında pay sahibi olmak anlayışıyla hayatımıza daha sağlıklı, daha ergonomik, daha estetik, daha modern çözümler sunmaktır. Müşterilerimizin koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile beklentilerin üzerinde, yaratıcı, hızlı, sonuç odaklı hizmet sağlamaktır.

STRATEJİMİZ

  • Güvenilir Olmak,
  • Şeffaf Olmak,
  • Çözüm Odaklı Olmak,

Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile, paydaşların ihtiyaçlarını görerek bakmak ve anlayarak çözmek için yönlendirici ve yönetici çalışmaları danışmanlık esasları ışığında gerçekleştirmek.